Art Decor

Art Decor

Vítáme vás v sekci artdecor, která je věnována dekorativní úpravě povrchů v interiéru i exteriéru. Pokud vás zajímají možnosti aplikací různých materiálů na různorodé povrchy, zde možná najdete něco málo tipů. Možnost kombinací materiálů a barev je v podstatě nekonečná. Aplikovat se dá takřka na všechny povrchy vně i uvnitř objektů. Můžeme vytvářet imitace různých materiálů nebo se také nechat inspirovat vlastní fantazií a vytvářet tak nové kombinace barev a struktur. Dnešní povrchové materiály jsou vyráběny tak, aby byly odolné vůči vodě a otěru. Samozřejmě ale paropropustné tak, aby stavební konstrukce mohly dýchat.

Většina materiálů mimo standardní barvy vyžadují určitou míru zručnosti a zkušeností s aplikací. Proto často musí dekorování stěn a podlah interiérů provádět odborná firma zaškolená do technologických postupů. Mnohdy musí aplikovat materiál pouze jeden člověk z toho důvodu , že v povrchu materiálu se objeví typická kresba ruky jednotlivce, a tím pádem by dva lidé na jedné stěně vytvořili dva typy kresby. Výběr barev a materiálu konzultujeme se zákazníkem a snažíme se sladit barvu povrchu se zbytkem interiéru. Vždy před samotnou aplikací je třeba odsouhlasit vybraný odstín na malém vzorku, aby nedošlo k zbytečnému namíchání velkého množství materiálu. Při větších plochách může být cena za materiál vyšší a z důvodu míchání ve specializovaných centrech by byl omyl drahý a nevratný. Po překonání těchto kroků a úspěšné aplikaci je většinou celkový dojem z díla kladně přijat a váš interiér bude obohacen o originální prvek.

Podrobnější seznam materiálů a povrchů najdete v menu v sekci sortiment materiály. Případné dotazy týkající se dekorací povrchů pište na email artdecor@artinterier.eu.


Art Decor
Art Decor
Art Decor
Art Decor
Art Decor
Art Decor
Chytré sklo
prodej a montáž pěnového skla
prodej a osazení betonových jímek
více informací www.chytresklo.cz