Art Design

Art Design

Vítáme vás v sekci Artdesign, která je věnována tvorbě 3d vizualizací projektů. Nabízíme službu zákazníkovi, kdy pro snadnější představu dispozice prostoru, správný výběr materiálů a v neposlední řadě určitě důležitý výběr barev k celkovému sladění interiéru. Poradíme vám dle naších zkušeností s výběrem odzkoušených materiálů a osvědčených výrobků.

Postup při získávání podkladů pro tvorbu vizualizace je následující: pošlete nám formou emailu náčrt prostoru se základními mírami a případně foto a telefonicky nebo přes internet si sdělíme vaše představy. Nebo vás navštívíme na místě budoucí realizace a místo si zaměříme a nafotíme sami a vaše představy nám sdělíte na místě. Poté vám vytvoříme návrh interiéru a po vzájemném souhlasu s vizualizací vám bude předána elektronicky a v tištěné formě. Cena za tuto službu je odvislá od rozsahu práce a je smluvní. Pokud je vizualizace součástí realizace naší firmou je tato služba poskytována zdarma.

Pokud jste se rozhodli nás oslovit s pomocí při řešení vašeho nového interiéru, pište prosím na email artdesign@artinterier.eu.


Art Design
Art Design
Art Design
Art Design
Art Design
Chytré sklo
prodej a montáž pěnového skla
prodej a osazení betonových jímek
více informací www.chytresklo.cz