Art Interier

Art Interier

Vítáme vás v sekci věnované interiérům. Náš název Artinteriér má za úkol odlišit směr naší činnosti na konkrétní oblast. Pokud máte zájem o renovaci či novou výstavbu interiéru, tak jste na správné adrese. Potřebujete-li pomoci pouze s návrhem interiéru, případně vytvořid 3d vizualizaci, navštivte prosím na sekci Artdesign a tam se dozvíte více. Zajímá-li vás pouze koupelna, klikněte na ikonu Artkoupelny. Pokud vás zajímá nějaká forma dekorativní úpravy stěn klikněte na Artdecor. Artexteriér je pak věnovaný výstavbě suchých kamenných zídek.

Naše firma se zabývá tvorbou interiérů na klíč. Nabízíme kompletní dodávku materiálu včetně práce. Po schůzce s klientem rádi vytvoříme 3d vizualizaci projektu a ve vzájemné shodě realizujeme samotné dílo až do samotného finále, kdy nový prostor předáme zákazníkovi. Nabízíme bourací práce, stavební práce, veškeré instalace, zajímavé úpravy stěn a podlah, a také veškeré nutné subdodavatelské činnosti jako třeba dveře, okna, sklo, podlahy a kuchyně. Každou zakázku řešíme individuálně tak, aby zákazníkovi byl poskytnut maximální servis. Snažíme se vyjít vstříc potřebám a možnostem zákazníka a nabídnout mu naše nápady a zkušenosti k uspokojením představ o jeho novém interiéru.

Pokud vás nějakým způsobem naše realizace oslovily a měli byste zájem o naše služby, vstupte prosím do hlavního menu, kde se dozvíte bližší informace. Pokud máte nějaké dotazy z oblasti interiérů, pište prosím na email artinterier@artinterier.eu.


Art Interier
Art Interier
Art Interier
Art Interier
Art Interier
Art Interier
Chytré sklo
prodej a montáž pěnového skla
prodej a osazení betonových jímek
více informací www.chytresklo.cz