Idea

Idea

Pokud jste se rozhodli pro realizaci interiéru zvolit naší firmu nebo doposud váháte, seznámíme Vás s naším způsobem realizace zakázek.

Při oslovení formou e-mailu nebo telefonicky si s Vámi dohodneme v co nejkratším možném termínu osobní schůzku a rádi za Vámi přijedeme. Ideálním místem pro první setkání je místo budoucí realizace zakázky, kde se můžeme seznámit s prostorem, a ten si také nafotit a zaměřit pro pozdější návrhy a kalkulace. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka. Proto také při návrhu interiéru a volbě designu zohledňujeme styl, možnosti a potřeby zákazníka.

Na další schůzce Vám předložíme k nahlédnutí katalogy různých typů interiérů a zvolíme styl Vám nejbližší. Vybereme vhodné povrchové materiály a zařizovací předměty. Po vzájemné shodě přistoupíme k tvorbě 3D návrhu. Souběžně s návrhem připravíme orientační rozpočet zakázky. Ve chvíli, kdy je kalkulace a vizualizace zpracována, Vás kontaktujeme k jejímu předběžnému schválení. Případné změny upravujeme tak dlouho, dokud nebude projekt zcela hotový. Po kalkulaci veškerých nákladů spojených s realizací a dokončením 3D návrhu budete vyzváni ke konečnému schválení. V případě souhlasu s naším návrhem přistoupíme k podpisu všech náležitých dokumentů a zaplacení zálohy. Poté můžeme přistoupit k nejzajímavější části díla, a to ke zhmotnění naší společné ideji.


Chytré sklo
prodej a montáž pěnového skla
prodej a osazení betonových jímek
více informací www.chytresklo.cz